Početna Najave

Nekad bilo...

Maša Maksimović, sa 15,5 godina, ženski FIDE majstor!

Maša Maksimović je prvi član Škole šaha "Skakač" iz Banjaluke koji je ispunio normu za titulu (ženskog) FIDE majstora!

Read more...
Najave turnira za amatere i profesionalce
Šahovskim turnirima bogat jul PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Wednesday, 12 July 2017 19:32

Sunce je upeklo, ali to ne smeta šahistima. Naprotiv, kao da sa vrućinama raste i adrenalin, pa će tokom jula biti organizovano više turnira u BiH.

Last Updated on Wednesday, 26 July 2017 20:22
Read more...
 
Prva liga Republike Srpske od 12. avgusta u Dvorovima PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Friday, 07 July 2017 23:04

Prva liga Republike Srpske za seniore, žene i omladince biće održana od 12. do 20. avgusta u Dvorovima.

Last Updated on Thursday, 17 August 2017 12:12
Read more...
 
Vidovdanski turnir mladih 28. juna u Banjaluci, po 50 KM za osvajače medalja PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Friday, 16 June 2017 20:03

Vidovdanski turnir mladih, koji tradicionalno organizuje OŠK "Mala rokada", biće održan u srijedu, 28. juna, u Banjaluci, sa početkom u 10 sati.

Last Updated on Tuesday, 27 June 2017 22:51
Read more...
 
Ljetna škola šaha u Kulen Vakufu PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Sunday, 11 June 2017 13:49

Ljetna škola šaha u Kulen Vakufu biće održana od 18. do 25. juna u organizaciji ŠK Bihać.

Last Updated on Wednesday, 21 June 2017 18:41
Read more...
 
Šahisti iz Sankt Peterburga na turneji u Republici Srpskoj PDF Print E-mail
Friday, 02 June 2017 10:07

Međunarodni šahovski turniri za mlade "Slovensko bratstvo" biće organizovani u Republici Srpskoj povodom 25. juna, Dana ujedinjenja svih Slovena.

Last Updated on Tuesday, 13 June 2017 21:18
Read more...
 
Turnir povodom Dana Prijedora 20. maja PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Thursday, 18 May 2017 20:02

Osmi međunarodni turnir kojim se obilježava Dan Prijedora biće održan u subotu, 20. maja, u Domu za penzionere i stara lica (u blizini pravoslavne crkve), sa početkom u 10 sati.

Last Updated on Wednesday, 24 May 2017 16:54
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

Page 1 of 7

Pretraga

Reklame

Banner
Banner
Banner
Banner
Naučite šah uz Školu šaha Skakač, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting