Početna Škola šaha Skakač

Nekad bilo...

Rekordni trijumf Osnovca, Skakač ponovo vicešampion

Šahisti Osnovca iz Bileće osvojili su rekordnu, šestu titulu omladinskog ekipnog šampiona RS, dok je Škola šaha Skakač iz Banjaluke, nakon zlata iz 2011, osvojila treće srebro.

Read more...
Škola šaha Skakač
Aktivnosti Škole šaha "Skakač" u avgustu PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic
Sunday, 30 July 2017 21:34

Dugo očekivani avgust je stigao. To je tradicionalno mjesec kada se na jednom mjestu okupljaju najbolji kadetski i omladinski klubovi u Srpskoj.

Last Updated on Sunday, 27 August 2017 14:06

Vlado Narančić prvi na turniru u čast Ahmeta Ćejvana PDF Print E-mail
Wednesday, 26 July 2017 20:22

Vlado Narančić, FIDE majstor, pobjednik je 10. memorijalnog turnira "Ahmet Ćejvan", odigranog 15. i 16. jula u Banjaluci.

Last Updated on Monday, 04 September 2017 21:21

Bojan Maksimović savladao velemajstora Milana Zajića PDF Print E-mail
Wednesday, 19 July 2017 18:24

Pobjednik 13. memorijalnog turnira "Uroš Dinić", igranog 9. jula u okviru festivala "Sportsko leto" u Paraćinu, bio je srpski velemajstor Branko Damljanović.

Maša i Bojan Maksimović peti put u "srpskom Linaresu" PDF Print E-mail
Wednesday, 19 July 2017 17:29

Bojan i Maša Maksimović, članovi Škole šaha "Skakač" iz Banjaluke, prvi put su nastupili na međunarodnom turniru u Paraćinu 2013, i od tada su redovni učesnici ove odlično organizovane manifestacije.

Bojan Maksimović ponovo šesti na cugeru u Beogradu PDF Print E-mail
Friday, 07 July 2017 22:04

Slično turniru održanom početkom marta, Bojan Maksimović, FIDE majstor i član Škole šaha "Skakač" iz Banjaluke, i 1. jula je osvojio 6. mjesto na brzopoteznom takmičenju u organizaciji Šahovskog saveza Beograda.

Last Updated on Monday, 04 September 2017 21:20